KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332193
nr 1233 2193
Elke Leischen Andersson. Signerad, daterad -90, figur. Olja på duk, 37x37
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:22:34
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr